Dvouvrstvé dubové parkety Planet Parket – česká kvalita za skvělé ceny

Nová česká značka dřevěných parket přináší na náš trh nové dvouvrstvé dubové parkety s velmi zajímavým poměrem kvality a ceny.

Vícevrstvé celodřevěné podlahy od společnosti Planet Parket disponují vysokou kvalitou a moderním vzhledem do každé domácnosti. To vše navíc podtrhuje velmi příjemná cena. Společnost Planet Parket je česká rodinná firma, která se na poli dřevařských technologií pohybuje více než 20 let. Na jihu Moravy v Telnici u Brna pro své zákazníky vyrábí vysoce kvalitní dvouvrstvé dubové parkety, a to výhradně z českého nebo slovenského dřeva.

Špičkové zpracování a design dřevěných parket a dalších výrobků si oblíbili zákazníci nejenom u nás, ale také v zahraničí. A právě na tento věhlas se snaží společnost Planet parket navázat svou výrobou.

„Planet Parket vznikl především v reakci na dovozové podlahy ve snaze zachovat u nás tradici výroby pravých dřevěných parket, v níž má Česká republika více než dobrou mezinárodní pověst.“

Filozofií společnosti Planet Parket je poskytovat kvalitní dřevěné podlahy a parkety za dostupné ceny.

Dvouvrstvé dubové parkety Planet Parket

Dubové parkety Planet parket

dřevěnými podlahami Planet Parket na vás dýchne příroda i ve vašem moderním obývacím pokoji. Podlahy jsou totiž vyráběny z kvalitního a dobře rostlého dubu, který pochází z českých nebo slovenských lesů. Samotný dub pak poskytuje majitelům své unikátní vlastnosti, styl, vzezření a vaše parkety z dubu budou nejenom elegantní na pohled, ale také snadné na údržbu a pohodlné při chůzi. Díky tomu vám dubová dřevěná podlaha vydrží enormně dlouhou dobu.

Mezi praktické aspekty patří možnost využití podlahového vytápění, které podporuje dvouvrstvá konstrukce. Ta zajišťuje potřebnou stabilitu a odolnost. Povrch podlahy je ošetřen olejovoskem NaturaWax, a tak je dubová podlaha vhodná i do velmi zatěžovaných objektů.

Vlastní instalaci dřevěné podlahy zajišťují zkušení profesionálové z řad obchodních partnerů společnosti Planet Parket. Dodání a realizace dřevěných podlah je tak zjednodušena na maximum, vy se nemusíte o nic starat a současně je vše zaštítěno zárukou, kvalitou a rychlostí.

Jedním z obchodních partnerů je společnost BARKOTEX (barkotex.cz), která již od roku 1991 realizuje nejrůznější zakázky spojené s dodávkou a instalací podlahových krytin všeho druhu. Současně nabízejí širokou nabídku produktů – celoplošných a kusových koberců, vinylu, přírodního linolea, laminátových a dřevěných podlah – které si můžete prohlédnout osobně v showroomu firmy na ulici Poděbradská v Praze 9. Další pobočky najdete v ulici Šafránkova v Praze 5, ulici Vinohradská na Praze 2, ale také mimo Prahu – v Brně na ulici Sochorova či v Hradci Králové na ulici Zemědělská. Na pobočce v Hradci vás kromě skladového areálu čeká také outlet prodejna, ve které najdete výrobky za akční ceny. V případě zájmu můžete také navštívit stránky barkotexoutlet.cz a vybírat z kolekcí a doprodejových zásob online.

Dvouvrstvé dubové parkety Planet Parket - vizualizace dekoru Bruno

Série dřevěných parket z edice „Planet Parket“

Aktuálně jsou dvouvrstvé dubové parkety Planet Parket nabízeny ve čtyřech sériích (BIANCO, NATURALE, BRUNO, NERO). Všechny série jsou zhotoveny z vysoce kvalitního dřeva dubu evropského. Povrch parket je na pohled i na omak lehce kartáčovaný, což mu dodává stylový vzhled a moderní design. Svrchní vrstva má olejovoskovou úpravu (Natural Wax), což zajišťuje zvýšenou odolnost i ve velmi zatěžovaných prostorách a objektech. Parkety mají po dlouhé straně zkosené hrany, krátké strany jsou jen lehce sraženy kartáčováním. Všechny čtyři dekory jsou nabízeny v nejrůznějších rozměrech, jedná se o tzv mix:

  • Tloušťka 11.5 mm
  • Šířka mix 120 - 150 mm
  • Délka mix 700 - 1500 mm

Parkety jsou vhodné do prostor s podlahovým vytápěním a jejich tepelný odpor je R 0.1m².K/W

Jediný rozdíl mezi těmito čtyřmi sériemi je ve zbarvení a v třídě zátěžovosti:

  • BIANCO – 8/10
  • NATURALE – 10/10
  • BRUNO – 9/10
  • NERO – 8/10

Dvouvrstvé dubové parkety Planet Parket - dekor Bianco

Dvouvrstvé dubové parkety Planet Parket  - dekor Bruno

Dvouvrstvé dubové parkety Planet Parket  - dekor Nature

Dvouvrstvé dubové parkety Planet Parket  - dekor Nero