Dřevěné třívrstvé plovoucí podlahy OPUS od Princ parket – výprodej zásob a výběhových kolekcí

PRINC PARKET přináší svým zákazníkům unikátní dřevěné podlahy, které jsou tvořeny na zakázku. Díky tomu, že se jedná o český výrobek z českého a slovenského dřeva, je o kvalitu postaráno. Tyto vysoce kvalitní a sofistikované podlahy z přírodního materiálu jsou ideální pro široké spektrum využití. Aby byli zákazníci skutečně maximálně spokojeni, tvoří se podlahy dle jejich představ a požadavků.

Pokud milujete přirozenou krásu dřeva, v tom případě právě pro vás jsou určeny třívrstvé parkety Opus. Tyto parkety jsou vyrobeny ze dřeva, které bylo speciálně pro tento účel vysušeno bez dalších úprav. Parkety Opus nadchnou všechny milovníky klasiky se šmrncem moderního designu. Pořídit si můžete podlahy z dubu či jasanu v nejrůznějších mechanických povrchových úpravách, které jsou ošetřeny buď olejem přírodním, nebo barevným (BIOFA). Ovšem počítejte s tím, že stejně jako všechny ostatní výrobky ze dřeva, tak i dřevěné plovoucí podlahy Princ parket se postupem času mění díky oxidaci dřeva a oleje. Jedná se o přirozený proces dřeva, který lze zmírnit pomocí silně barvených olejů.

Třívrstvé plovoucí podlahy Princ Parket z kolekce OPUS

Česká špička v podlahách

Třívrstvé plovoucí podlahy z kolekce OPUS se vzájemně odlišují v barevné a povrchové úpravě a také v struktuře povrchu. Právě ten může být jak hladký, tak i kartáčovaný, katrovaný, hoblovaný nebo také postaršený.

Lamely jsou k dostání v šířkách: 90, 120, 150, 186, 250, 300 mm. Podlaha OPUS se cenově pohybuje od 1400,-/m2 do cca 3000,-/m2 podle úprav.

Zaujala vás tato dřevěná plovoucí podlaha? Výprodej zásob a výběhových kolekcí od společnosti BARKOTEX bude pro vás tou správnou volbou! Aktuálně je možné od této společnosti zakoupit starší kolekci OPUS W143 za neuvěřitelných 980,-Kč/m2.

Pokud si chcete plovoucí podlahy OPUS prohlédnout na vlastní oči, můžete tak učinit v outletové prodejně v Hradci Králové, kde si můžete pořídit i dřevěné plovoucí podlahy od jiných značek,které jsou také ve výprodeji. Blíže se s nabídkou můžete seznámit na adrese www.barkotexoutlet.cz.

Třívrstvé plovoucí podlahy Princ Parket z kolekce OPUS

Mohlo by vás zajímat: České dvouvrstvé dubové parkety Planet Parket

Třívrstvé plovoucí podlahy Princ Parket - dekory

Třívrstvé plovoucí podlahy Princ Parket - dekory

Třívrstvé plovoucí podlahy Princ Parket - dekory

Třívrstvé plovoucí podlahy Princ Parket - dekory

Třívrstvé plovoucí podlahy Princ Parket - dekory